Siemens Beyaz EşyaSiemens beyaz eşya arızaları için firmamızdan özel olarak teknik destek alabilirsiniz. Ayrıca, periyodik bakım ve buzdolabı, klima ankastre mutfak montaj işleri için de bize danışabilirsiniz. Bu ürünler kullanım alanlarından tutun da, sıklığa kadar pek çok etmenden ve dış etkilerden etkilenirler.

Zaman içinde meydana gelen bu etkilerin oluşturabileceği olumsuz sonuçlardan kaçınmanın en rahat yolu düzenli bakımdan geçer. Çünkü bakım işlemi gerçekleştirilirken bu etkiler göz önüne alınarak, gerçekleştirilebilecek önlemler de görülmüş olur. Öngörü sağlanarak ilerisi için de alınabilecek olan tedbirler belirlenebilir. Çünkü, bazı durumlar meydana gelmeden önce çeşitli sinyallere vesile olur. Uzman teknisyenler bu sinyallerin çözümlemesini rahatlıkla yapabilirler. Böylelikle gerekli olan tüm tedbirlerin alınması kolaylaşır.

siemens beyaz eşya

Tüm beyaz eşyalar istisnasız, bozuldukları zaman mutlaka eğitimli teknisyenler tarafından tamir işlemine tabi tutulmalıdır. Çünkü, eksik bilgi ile yapılacak herhangi bir işlem, kısa yahut uzun vadede istenmeyecek durumlarla karşılaşılmasına sebep olabilir.

Çamaşır makinesi ya da kurutma makinesi için, bunların dışında suyu kullanan tüm makineler için de, kireç en bilinen sorundur. Geçen süre, yıllar içinde birikmeler ve tıkanıklıklar olarak karşımıza getirebilir. Bu gibi durumlar meydana gelmesin veya gelme süresi daha da uzasın diye, tecrübe ve araştırmalara bakarak üretici firmalar bir takım önlemleri tüketicilere bildirmişlerdir.

Siemens, Bosch veya diğer markalar için cihazlarla birlikte sizlere teslim edilen kullanma kılavuzlarını dikkatlice okuyunuz. Böylece nasıl bir kullanım şeklinin daha uygun olacağını birinci ağızdan öğrenmiş olursunuz. Üstelik, bu kılavuzların oluşturulmasında var olan tecrübe, size yol gösterici olacaktır.

İletişim

Siemens Servisi
Adres: FSM Mah. Bilgi Sok. No:62 Etiler/İstanbul
Telefon: +90 212 3580202
GSM: +90 532 4032200

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

© 1996 Şenol Teknik Servis
24 yılın getirdiği tecrübe ile sizin için çalışıyoruz.