Bölgeler

Hizmet verdiğimiz bölgeler, İstanbul'un genelini kapsar. Özel Siemens servisi olarak İstanbul geneli, servis bölgeleri içinde bize danışabilirsiniz. Avrupa ve Anadolu yakalarında, şubelerimiz faaliyet göstermektedir. İletişim bölümünden acil gsm ve diğer telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

Tüm markalar için tüm bölgeler ve semtlerden bizimle irtibat kurarak, teknik elemanların sizlere ulaşması için gerekli bilgilerin alınmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, sorularınızı da bildirebilirsiniz. Bilgi amaçlı yardımı da görev edindiğimizi bilmenizi isteriz.

İstanbul Siemens Yetkili Servis

Anadolu Yakası merkez şubemiz Ataşehir'de yer almaktadır. Diğer yakada ise Etiler / Beşiktaş merkezli ana şubemiz bulunmaktadır. Çağrı merkezi elemanlarımız bu bölgeler içinde yer alırken diğer bölgelerde de teknik ekiplerimiz vardır. Böylelikle İstanbul içinde geniş bir alana aynı süratle ulaşmamız mümkün olabilmektedir.

Aşırı yoğunluk ya da benzeri bir durumdan dolayı yaşanabilecek sıkıntılara önlem olarak nöbetçi ekiplerimiz de mevcuttur. Özel durumlarda ve mesai saatleri haricinde kalan zamanlarda hizmet almak isteyen müşterilerimiz için de çözüm bulmak görevimizdir.

İstanbul bölgeleri arasındaki trafik ve benzeri durumlar, zamanlama konusunda bazen sıkıntı yaratmaktadır. Bu nedenler, şubelerimizin yerlerini belirlerken mümkün olan en stratejik konumları seçmeye özen gösterdik. Bunun faydasını da sıkça görmekteyiz. Bu sayede süratli şekilde müşterilerini yaşadıkları sorunlardan kurtarabilen bir teknik servis olmayı başarabildik.


Siemens Servis